Ayrıcalıklarımız

Zemzem Turizm

Zemzem Turizm ayrıcalıklarından yararlanın.
Neden Zemzem Turizm’i tercih etmelisiniz? Zemzem Turizm sizlere ne gibi fırsatlar sunar.

Kablosuz İnternet

Her model araçlarımızda yolcularımızın keyifli yolculuk geçirebilmesi için ve işlerini aksatmamaları için kablosuz internet hizmeti sunuyoruz.

Koltuk Altı Priz

Telefonunun, bilgisayarının ve tabletinin şarjı bitmesin diye koltuk altı prizlerimiz ile sizlere her zaman destek oluyoruz.

Koltuk Arkası TV

Yolculuğunuzu keyifli hale getirmek için koltuk arkası TV ' lerinize en güncel film ve müzikleri listeliyoruz.

Yolculuğun En Lezzetli Hali

Yolculuk boyunca araç içi muavinlerimiz tarafından yolcularımıza lezzetli ikramlarımız bulunmaktadır. İkramlarımızın lezzetli ve taze olmasına oldukça özen göstermeketeyiz.

Koltuk Arkası TV Keyfi

Yolcularımızın yolculuklarının daha keyifli geçmesi için her koltuk arkası TV' lerimiz bulunmaktadır. Yolculuk boyunca birbirinden güzel filmlerin ve en güncel müziklerin keyfini çıkarın.

Sınırsız İnternet İmkanı

Yolculuk boyunca işlerinizin bölünmemesi için araç içerisinde yüksek hızda sınırsız internet imkanımız bulunmaktadır. Tamamen ücretsizdir. Sizler de seyahat sırasında kablosuz internetimize bağlanabilir bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Dinlenme Tesislerimiz

Güzergahımızda bulunan en güzel dinlenme tesislerini sizler için tercih ediyoruz. Dinlenme tesisi tercih ederken baktığımız kriterlerin ilk başında temizlik ve tesis ücretleri geliyor. Bu kapsamda sizlere en güzel dinlenme tesislerinde hizmet ederek yolculuğunuzu kolaylaştırıyoruz.

Zamanında Ulaşım

Araçlarımızın hareket saatlerine uygun olarak kalkmasına özen gösteriyoruz. Sefer bilgilerinde bildirdiğimiz süre içerisinde seyahat gidiş noktasına güvenli ulaşım sağlıyoruz.
5/5
“Zemzem Turizm şoförlerine ve çalışan personellerine teşekkürlerimi sunuyorum. 7 yıldır bu firma ile seyahat ediyorum. Gösterdikleri ilgi ve alaka cidden çok güzel.”
Mustafa Duran
zemzem turizm

SIK SORULAN SORULAR

Tüm bilet iptalinizi sefer saatinden 2 saat öncesine kadar internet sayfamızdan veya müşteri destek hattından arayarak yapabilir, dilerseniz acentelerimize gelerek iade ücretinizi kolaylıkla alabilirsiniz.

Pandemi döneminde yolcularımız bilet aldıkları taktirde seyahat kısıtlamalarından muaftırlar.

Pandemi döneminde yolculuk yapabilmeniz için HES kodunuzu yanınızda bulundurmanız büyük önem arz etmektedir. HES kodunuzu “Hayat Eve Sığar” uygulaması üzerinden kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Otobüs bagaj haklarınız her yolcu için 30 kilogram ve 2 parça şeklinde sınırlandırılmaktadır. Araç içerisine yanınıza aldığınız cep bagajlarınızın kaybolması ve çalınması durumunda firmamız sorumlu değildir.

Otobüs biletleriniz için öncesinde rezervasyon yapabilir bunları sefer saatinden 5 saat öncesine kadar iptal edebilirsiniz.

Ahmet Yıldırım

Kurucu Başkan CEO