Zemzem Turizm - Mutluluğa Giden Yol

zEMZEM TURİZM - MUTLULUĞA GİDEN YOL

Zemzem Turizm

1996 yılından günümüze süre gelen güvenli taşımacılığın adresi. Antalya merkezli olarak Türkiye’nin dört bir tarafına mutluluğa giden yolda sizlere hizmet veriyoruz. Bugüne kadar yüzlerce müşteriye hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz. Kampanya ve fırsatlardan haberdar olmak için bizi takipte kalın.

Güvenli Taşımacılık
Tecrübeli Personel
Kaliteli Hizmet
5/5
Lüks otobüs filolarımız ve araç içi hizmetlerimiz ile birlikte sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Filomuz ve biletlerimiz hakkında bilgi almak için bizlerle iletişime geçiniz.
Zemzem turizm - mutluluğa giden yol

AYRICALIKLARIMIZ

TECRÜBELİ PERSONEL

Firmamızda çalıştırdığımız şoförlerimiz ve muavinlerimiz işlerinde son derece deneyimli personellerdir.

LÜKS KONFORLU FİLOLARIMIZ

Bünyemizde bulunan 14 adet araç filomuzun hepsi son derece lüks ve konforlu araçlardır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ VE HİZMETLERİMİZ

Siz değerli müşterilerimizi önemsiyor, memnuniyetinizi arttırma yolunda hizmetlerimizi de arttırıyoruz.

Araç Filomuz

Neoplan araçlarımız şehir içi yolcu taşımacılığında kullandığımız lüks araç filolarımız arasında yer alan otobüslerimizdendir. 2+1 koltuk düzenine sahip bu araçlarımızda kablosuz internet hizmeti, koltuk arkası multimedyalı TV’ lerimiz mevcuttur.

Setra model araçlarımız yolcu taşımacılığı hizmetlerimizde tercih ettiğimiz otobüs markalarımızdandır. Son derece konforlu setra araçlarımız 2+1 oturma koltuk düzenine sahiptir. İçerisinde wi-fi koltuk arkası Tv gibi ekstra donanımlara sahiptir.

Şehirler arası taşımacılığın en gözdesi Mercedes Travego. Devasa büyüklüğü ve ekstra iç donanımı sayesinde yolcularına 2+2 veya 2+1 koltuk seçim imkanı sağlıyor.

Merkezimiz

Zemzem Turizm Antalya merkezli çalışan bir turizm şirketidir. 1992 yılında kurulan firmamızın ana bayisi Antalya şehrinde olmak üzere Muğla, Mersin, İstanbul, Ankara şehirlerinde de acenteleri bulunmaktadır. Zemzem Turizm hakkında daha detaylı bilgi almak için hakkımızda sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.