KURUMSAL TARİHÇEMİZ

Turizm sektörünün önde gelen firmalardan birisi olan Zemzem Turizm Petrol San. Tic. Ltd. Şti.
2000 yılından bu yana turizm sektörüne hizmet vermektedir. Turizm ve taşımacılık sektöründe hizmet veren Zemzem Turizm Petrol San. Tic. Ltd. Şti. oteller grubu personel taşımacılığı, TC. Kurumları araç temini, VIP transfer ve ren a car araç teminleri hususunda tecrübeli personel ve yenilikçi araç filosu ile hizmet vermekteyiz.

2000 yılında Aktur – Akyas taşımacılık ile 8 araç ile başlamış olduğumuz sektördeki bu yola 2007 yılından bu zamana kadar Zemzem Turizm olarak. 400 e yakın araç filomuz ile devam etmekteyiz.

Firmamız ;  Her sektöre hizmet vermeyi amaçlayan filomuzda araçlarımız 2015 model ve üzerinden oluşmaktadır.

Alanında uzman, yaratıcı, yeniliklere ve gelişime acık, sektörün ihtiyaçlarına hızlı çözüm üretebilme kabiliyetine sahip bir kadrosu vardır.

Kendisine yeniliği, sürekli gelişimi ve geliştirmeyi hedef alan firmamız 2008 yılında ISO 9001:2008 belgesini alarak bütün taşıma prosedür ve proseslerini uluslararası kabul gören standartlara yükseltmiştir.

İş hayatımızdaki başarımız; kendine, daima işine ve insanlara değer veren bir ekip, doğru planlama, doğru zamanlama, son model konforlu araçlar, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, kurallara saygılı uzman sürücü kadrosu ve zamana karşı verilen yarışda sürekli en iyi hizmeti verebilme arayışımıza borçluyuz.

VİZYONUMUZ

Şirketimiz olarak akılcı , kaliteli, ilkeli ve yenlikçi servis ağı ile bölgemizdeki lider ekonomik servis ve turizm hizmetini ayrıcalıklı şekilde vermek.

MİSYONUMUZ

– Müşterilerimizin her biri bizim için ayrı ayrı değerlidir. rahat ve konforu size yaşatmak en önemli görevimizdir. Müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunarak , AYRICALIĞI SADECE BİZDE YAŞAYIN düşüncesiyle hareket ederiz…

– Kaliteli, güvenli, konforlu, ekonomik yolculuk sunmak ve müşteri memnuniyeti adına sürekli gelişmek,
– Hizmet kalitesini devamlı artırarak müşterilerine, çalışanlarına ve işine saygı duyarak, onlara daima en iyiyi sağlamak,
– Sektörde her zaman yüksek bir ivmeyle hareket eden bir kuruluş olmak,
– Yeniliğe açık, teknolojiyle entegre bir şekilde çalışmak,
– İlişkide bulunulan kurum ve kişilerle de uyum içerisinde çalışarak mevcut düzende daima ileriye dönük adımlar atmak,
– Ülke turizmine destek vermek, katkıda bulunmak ve bununla da yetinmeyip dünyada tanınır hâle gelmek için sektördeki payını artırarak ilerlemektir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Taşıyacağımız insanların can güvenliği her şeyden önce gelmektedir. Bu nedenle araçların periyodik bakımları zamanında ve eksiksiz yapılmakta , personelimiz tecrübeli şoför arkadaşlarımızdan oluşmaktadır.

Araçlarımızın ve yolcularımızın tüm sigortalarını eksiksiz şekilde yapılmaktadır. Şirketimiz D-2 , K-1 , A1 Yetki Belgesine ve ISO 9001-2008 Kalite Belgesine sahiptir. Tüm araçlarımızın taşıt kartı çıkartılmış olup tüm araçlarımız da araç takip sistemi mevcuttur. Araçlarımız 24 saat araç takip sistemi ile takip edilebilmektedir.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

• Önce insan
• Topluma, çevreye ve yasalara karşı saygı ve sorumluluk
• Kalıcı güven
• Yenilikçilik
• Dinamizim
• Dürüstlük
• Verimlilik
• Güleryüzlülük
• Ekonomik

© 2017 Zemzem Turizm. All rights reserved. Tasarım Kodsepeti

Click Me